Dostępność

Przepraszamy, nie ma dostępnych pokoi w tej chwili. Prosimy o bezpośredni kontakt z Obiektem.

Opis

Apartamenty Czarna Góra to ekskluzywna baza noclegowa położona u podnóża ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Wysoki standard apartamentów z widokiem na masyw Śnieżnika, bliskie sąsiedztwo kolei linowych i tras zjazdowych, liczne atrakcje turystyczne w okolicy, sprawiają, że jest to idealne miejsce całorocznego wypoczynku i prawdziwa gratka dla miłośników narciarstwa. Kompleks Apartamenty Czarna Góra mieści się w miejscowości Sienna, w gminie Bystrzyca Kłodzka, na terenie jednego z największych w Polsce Ośrodków Narciarskich. Bliskość wyciągów narciarskich (100 m) i najdłuższe nartostrady (ponad 10 km) tworzą doskonałe miejsce dla wprawionych narciarzy oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym wspaniałym sportem.

Apartamenty Czarna Góra oferują pokoje o powierzchniach od 27 do 76 m2. 1-, 2- i 3-pokojowe lokale z łazienkami, wyposażone w aneksy kuchenne. Do dyspozycji gości są również części wspólne: sauna, narciarnia oraz sala hobby. Całość kompleksu jest ogrodzona i strzeżona. Nowoczesny design, piękne, przeszklone wnętrza z widokiem na górski krajobraz lub panoramę „Ośrodka Narciarskiego Czarna Gór”, wpiszą się w gusta osób ceniących estetykę i poczucie komfortu

Internet

Wi-Fi

Parking

Tak, monitorowany

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Stronie Śląskie

Things to do - general

Gmina Stronie Śląskie położona jest we Wschodnich Sudetach, na pograniczu polsko – czeskim i należy do powiatu kłodzkiego w województwie dolnośląskim. Odległość Stronia Śląskiego od Wrocława wynosi 120 km, od Kłodzka – 30 km. Od południa i wschodu gmina sąsiaduje z Republiką Czeską. Najbliższe polsko-czeskie samochodowe przejścia graniczne: Nowa Morawa/Nová Seninka na Przełęczy Płoszczyna (12 km) oraz Lutynia/Travna k. Lądka-Zdroju (12 km).

Stronie Śląskie jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o pow. 146 km², zamieszkanej przez ok. 7500 osób i obejmującej 14 górskich wsi: Strachocin, Goszów, Bielice, Nowy Gierałtów, Stary Gierałtów, Młynowiec, Starą Morawę, Kletno, Kamienicę, Bolesławów, Nową Morawę, Stronie Śląskie wieś, Janową Górę i Sienną.

Gmina zajmuje powierzchnię 146 km kw. i rozciąga się na wysokości 500 – 1425 m n.p.m na obszarze Masywu Śnieżnika (czes. Králický Sněžník), Gór Bialskich i Złotych (czes. Rychlebské hory) i Krowiarek. Miasteczko Stronie Śląskie – rozwijające się centrum turystyczne Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika – leży w szerokiej dolinie rzek Białej Lądeckiej, Morawki, Kleśnicy i Janówki.

Urozmaicony górski krajobraz, rozległe lasy, położenie z dala od ruchliwych szlaków komunikacyjnych oraz gościnność mieszkańców czynią okolice Stronia Śląskiego miejscem idealnym dla aktywnego wypoczynku i rekreacji. Górski krajobraz i walory przyrodnicze okolicy chronione są w ramach Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. W sezonie wiosenno – jesiennym panują doskonałe warunki do oprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Gęsta sieć rzek i strumieni, łowiska pstrąga i zalew w Starej Morawie (z pełnym zapleczem rekreacyjnym) to dodatkowe atrakcje na ciepłe dni. Pod szczyt Czarnej Góry (1205 m n.p.m) prowadzi kolejka linowa, a na szczycie znajduje się wieża widokowa, z której podziwiać można przepiękne panoramy gór. W sezonie zimowym na amatorów białego szaleństwa czekają liczne wyciągi narciarskie: Ośrodek Górski „Czarna Góra” – jeden z najlepszych i największych w kraju ośrodków narciarskich, Stacja Narciarska „Kamienica” łącząca miejscowości Kamienica i Bolesławów oraz spokojne stoki w Bielicach, Nowym Gierałtowie i Nowej Morawie.


Read more