Dostępność

Ustaw datę

Poniżej podane są rodzaje dostępnych pokoi. Aby zobaczyć dostępne pokoje i cenę, wybierz datę.

Typy pokoi

 • Studio Rodzinne

  + more info
  Max:

  Funkcjonalny pokój został stworzony z myślą o rodzinie z dzieckiem. Dwa komfortowe łączone pokoje (jedno i dwuosobowy), ze wspólną łazienką (z oddzielnym wejściem) wyposażoną w kabinę prysznicową tworzą funkcjonalne rozwiązanie. Zielona kolorystyka łączona z drewnem buduje ciepły klimat pomieszczenia. W pokojach zainstalowane jest podłogowe ogrzewanie.

 • Pokój Jednoosobowy

  + more info
  Max:

  Gustownie urządzony, wygodny pokój. W łazience znajduje się kabina prysznicowa. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.

 • Pokój 2-osobowy

  + more info
  Max:

  Elegancko wyposażony, z łóżkiem małżeńskim 1,4×2, lub dwoma oddzielnymi łóżkami. W łazience znajduje się kabina prysznicowa. Do wyboru gości hotelowych są pokoje z pięknym widokiem na park, wjazd do Zamku, lub rzekę Białą Lądecką. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.

 • Apartament

  + more info
  Max:

  (2 osoby dorosłe)

  Rozmiar łóżka: 160x200

OpisUdogodnienia

 • Basen
 • Gabinet Kosmetyczny
 • Gabinet masażu
 • Przechowalnia bagażu
 • Restauracja
 • SPA & Wellness
 • Zaplecze bankietowe / konferencyjne

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Duszniki-Zdrój

Things to do - general

Duszniki-Zdrój to miasteczko idealne dla ludzi ceniących sobie spokój i ciszę, ale gotowych na interesujące przeżycia. Atmosfera miasta spełnia wymagania turystów, którzy nie tolerują nudy. Polecany przez nas spokój klasy premium jest wynikiem dobrych obyczajów i chęci zapewnienia warunków do relaksu komuś, kto chce odciąć się od codziennego zgiełku, obowiązków oraz poszukuje wypoczynku w dobrym tonie i towarzystwie ludzi preferujących podobny styl życia. Duszniki nie pytają o wiek, nie oceniają ludzi po wyglądzie i nie zakładają, że każdy, odwiedzający je turysta, przyjeżdża się tu leczyć. W żadnym innym miejscu nie znajdziecie tak bogatej oferty zabiegowej wellness & spa, która sprawi, że każdy poczuje się piękny i pełen energii. Swych gości traktujemy indywidualnie, zapewniając komfort i dobre samopoczucie.

Duszniki-Zdrój to również idealne miejsce dla osób lubiących wszelkie formy aktywnego wypoczynku. Z pewnością zadowoli rowerzystów, wielbicieli pieszych wedrówek czy konnych przejażdżek. Aura kurortu przescycona jest historią, z którą obcować można na każdym kroku. Do dziś miasto zachowało unikalny średniowieczny układ urbanistyczny wraz z zabytkowym rynkiem otoczonym kamieniczkami noszącymi ślady różnych epok. Wśród wielu zabytków architektury najcenniejszym jest Młyn Papierniczy, gdzie można wykonać kartkę papieru metodami rękodzielniczymi z XIX w. Duszniki-Zdrój to wyjątkowe miejsce gdzie obcowanie z kulturą jest na wyciągnięcie ręki. W Dworku im. F. Chopina na co dzień rozbrzmiewa muzyka z różnych epok i odbywają się liczne wydarzenia kulturalne na które serdecznie zapraszamy.


Read more