Dostępność

Przepraszamy, nie ma dostępnych pokoi w tej chwili. Prosimy o bezpośredni kontakt z Obiektem.

Opis

„Kiedy praca jest jednocześnie realizacją życiowych pasji”

Kiedy praca jest jednocześnie realizacją życiowych pasji – powstaje przyjazne, a zarazem profesjonalne miejsce jakim jest Willa Marianna. Wyjątkowy, prowadzony rodzinnie pensjonat łączący nowoczesną i komfortową bazę noclegową z bogatą ofertą atrakcji i udogodnień dla gości.

Pochodzący z końca XIX wieku budynek, położony jest nad brzegiem górskiej rzeki – Białej Lądeckie, u zachodnich zboczy Gór Złotych, w odległości 1,5 km od centrum Lądka Zdroju i 8 km od Ośrodka Narciarskiego na Czarnej Górze. Nasza oferta stworzona została z myślą o wypoczynku rodzin z dziećmi oraz osobach preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.
Chętnie odwiedzają nas również grupy poszukujące miejsca na kameralne spotkanie, elegancki bankiet i dobrą zabawę.

Udogodnienia

  • Restauracja

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Lądek-Zdrój

Things to do - general

Zapraszamy do Lądka-Zdroju, miejsca zupełnie wyjątkowego ze względu na wypływające tu gorące uzdrowiskowe źródła, specyficzny górski mikroklimat oraz przebogatą historię tego miejsca sięgającą XIII wieku.

Kiedy tu przyjedziemy mamy wrażenie, że czas w tym zakątku płynie wolniej. Można tu odpocząć po codziennych wyczerpujących obowiązkach, korzystając z term docenianych przez krółów. Zachęcamy do odreagowania stresu poprzez aktywny wypoczynek w górskiej scenerii wypełnionej nieskażoną przyrodą. Każdy znajdzie coś dla siebie: wędrówki szlakami górskimi, jazdę rowerem, regenerujące kąpiele.
Połączenie walorów uzdrowiskowych i atrakcyjnego położenia gwarantuje udany odpoczynek w lądeckich zakątkach.

Na gości czeka rozbudowana baza turystyczna oferująca noclegi na każdą kieszeń. Począwszy od hoteli poprzez liczną ofertę pensjonatów po pokoje gościnne i gospodarstwa agroturystyczne.


Read more