Opis

Odwiedzającym nasz pensjonat od wiosny do jesieni grupom polecamy wyjątkową atrakcję, jaką jest – wyprawa w góry z przewodnikiem (na Trojak 766 m n.p.m lub ruiny Zamku Karpień na szczycie Karpiaka 782 m n.p.m).

W góry ruszamy  pieszo,  po śniadaniu, w towarzystwie doświadczonego przewodnika sudeckiego. Trekking trwa ok. 3 godzin. Po osiągnięciu wybranego celu, trafiamy do specjalnie przygotowanej „LEŚNEJ RESTAURACJI”. Po posiłku i zregenerowaniu sił wsiadamy na oczekujące w pobliżu bryczki, sowicie zaopatrzone w nalewki i inne zacne trunki.

Zaprzęgami zjeżdżamy około godziny z powrotem do Lądka. W drodze powrotnej  do pensjonatu przejeżdżamy przez zabytkową część miasteczka. Opisana atrakcja stanowi wspaniałą alternatywę dla popularnych atrakcji dla grup. W odróżnieniu do większości tego typu propozycji podczas „naszej” atrakcji jest mnóstwo czasu, by po prostu być razem. Rozmawiać idąc górskimi duktami, podczas plenerowego posiłku i później na bryczce. Ponadto atrakcja ta stanowi wyjątkowe połączenie – wysiłku fizycznego, turystki krajoznawczej i wesołej zabawy.

Dostępność Atrakcji

Przepraszamy, chwilowo brak możliwości rezerwacji. Prosimy o bezpośredni kontakt.
http://www.willamarianna.pl/

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.