Dostępność

Przepraszamy, nie ma dostępnych pokoi w tej chwili. Prosimy o bezpośredni kontakt z Obiektem.

Opis

Fundusz Wczasów Pracowniczych Zespół Domów Wczasowych- Kudowa Zdrój posiada do dyspozycji naszych Gości Ośrodek Wczasowy położony w samym sercu miasta, w odległości 150m od Parku Zdrojowego i 200m od Aqua Parku.

Charakterystyka obiektu:

Zespół Wczasowy Kudowa Zdrój składa się z:

1. DW Halka I-28 pokoi z łazienkami (52 miejsca noclegowe w pokojach 1, 2, 3 osobowych)

2. DW Halka II-14 pokoi z łazienkami (26 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 osobowych)

3. Łącznika, w którym znajduje się:

-Recepcja,

-jadalnia o pojemności 120 miejsc gastronomicznych,

-sala konferencyjna o pojemności 50 miejsc,

-dostęp do sieci Wi-Fi

-zakład zabiegowy, w którym świadczymy usługi z zakresu: fizykoterapii, kinezyterapii, balneoterapii, masażu klasycznego.

Udogodnienia

  • Gabinet masażu
  • Przechowalnia bagażu
  • Zaplecze bankietowe / konferencyjne

Internet

Wi-Fi

Parking

Tak

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Kudowa-Zdrój

Things to do - general

Kudowa-Zdrój to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk polskich, położone w południowo-zachodniej części Ziemi Kłodzkiej, na wysokości 388 – 700 m.n.p.m. Miasto leży w płaskiej kotlinie, która z trzech stron otoczona jest górami: Stołowymi, Wzgórzami Lewińskimi oraz wzgórzami należącymi do Gór Orlickich. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta funkcjonuje jedno z największych przejść granicznych drogowych między Polską a Republiką Czeską: Kudowa Zdrój – Nachod.

Kudowa–Zdrój należy do najstarszych uzdrowisk w Polsce i Europie Miejscowość ta po raz pierwszy wzmiankowana jest w roku 1477. Dzisiejsza Kudowa- Zdrój to uzdrowisko pełne tradycji i nowoczesności, które świadczy szeroką gamę usług zarówno dla wymagających turystów jak i tych mniej. Bogate zaplecze zabiegów rehabilitacyjnych oraz obfitość wód mineralnych sprzyjających leczeniu wielu chorób sprawiła, iż do miasta z roku na rok przybywa coraz to więcej osób. Leczy się tu choroby serca, niedokrwistość, nadczynność tarczycy, otyłość oraz schorzenia dróg oddechowych. Przepiękny klimat miasta Kudowy-Zdrój stanowi niesamowite miejsce do wypoczynku dla turystów, którzy znajdą tu swój wymarzony hotel. Bogata baza hotelowa sprawia, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Dobra lokalizacja Kudowy-Zdrój tj. bliskość do zimowego ośrodka Zieleniec (położony jest w odległości 16 km.), gdzie znajduje się baza narciarska z licznymi trasami zjazdowymi oraz Karłów dysponujący trasami do narciarstwa biegowego leży w odległości zaledwie 8 km. Nieopodal od miasta znajduje się czeska stolica Praga, do której organizowane są liczne wyjazdy w formie wycieczek nocnych oraz dziennych.


Read more