Dostępność

Przepraszamy, nie ma dostępnych pokoi w tej chwili. Prosimy o bezpośredni kontakt z Obiektem.

Opis

Ośrodek HOTEL & BROWAR Sp. z o.o. znajduje się na rozległej polanie położonej w płytkiej dolinie pomiędzy górami Gajową a Jeleniem ok. 650 – 675 m n.p.m., w odległości 3 km od miasta Duszniki Zdrój, słynnego z wód leczniczych i Festiwalu Chopinowskiego. Centralna lokalizacja Ośrodka na Ziemi Kłodzkiej stwarza idealne warunki do zwiedzania Parku Narodowego Gór Stołowych i parków krajobrazowych oraz wypadów na stoki zjazdowe w Zieleńcu.

 

  • 150 miejsc w 60 pokojach 1-,2-,3- i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w telefon,  telewizję satelitarną oraz suszarkę;
  • restaurację z kuchnią domową oraz drink-bar;
  • salę kominkową, salę bilardową, siłownię, saunę, pole do minigolfa, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej oraz badmintona;
  • 1 salę konferencyjną na 100 osób,
  • 2 sale konferencyjne na 35 osób każda,

 

Udogodnienia

  • Całodobowa recepcja
  • Restauracja
  • Zaplecze bankietowe / konferencyjne

Internet

Na terenie hotelu można korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu (tzw. HotSpot - WLAN WiFi).

Parking

Tak (monitorowany nie strzeżony)

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Duszniki-Zdrój

Things to do - general

Duszniki-Zdrój to miasteczko idealne dla ludzi ceniących sobie spokój i ciszę, ale gotowych na interesujące przeżycia. Atmosfera miasta spełnia wymagania turystów, którzy nie tolerują nudy. Polecany przez nas spokój klasy premium jest wynikiem dobrych obyczajów i chęci zapewnienia warunków do relaksu komuś, kto chce odciąć się od codziennego zgiełku, obowiązków oraz poszukuje wypoczynku w dobrym tonie i towarzystwie ludzi preferujących podobny styl życia. Duszniki nie pytają o wiek, nie oceniają ludzi po wyglądzie i nie zakładają, że każdy, odwiedzający je turysta, przyjeżdża się tu leczyć. W żadnym innym miejscu nie znajdziecie tak bogatej oferty zabiegowej wellness & spa, która sprawi, że każdy poczuje się piękny i pełen energii. Swych gości traktujemy indywidualnie, zapewniając komfort i dobre samopoczucie.

Duszniki-Zdrój to również idealne miejsce dla osób lubiących wszelkie formy aktywnego wypoczynku. Z pewnością zadowoli rowerzystów, wielbicieli pieszych wedrówek czy konnych przejażdżek. Aura kurortu przescycona jest historią, z którą obcować można na każdym kroku. Do dziś miasto zachowało unikalny średniowieczny układ urbanistyczny wraz z zabytkowym rynkiem otoczonym kamieniczkami noszącymi ślady różnych epok. Wśród wielu zabytków architektury najcenniejszym jest Młyn Papierniczy, gdzie można wykonać kartkę papieru metodami rękodzielniczymi z XIX w. Duszniki-Zdrój to wyjątkowe miejsce gdzie obcowanie z kulturą jest na wyciągnięcie ręki. W Dworku im. F. Chopina na co dzień rozbrzmiewa muzyka z różnych epok i odbywają się liczne wydarzenia kulturalne na które serdecznie zapraszamy.


Read more