Dostępność

Przepraszamy, nie ma dostępnych pokoi w tej chwili. Prosimy o bezpośredni kontakt z Obiektem.

Opis

Hotel Verde Montana**** położony w pięknym mieście uzdrowiskowym Kudowie Zdrój u podnóża Gór Stołowych to największy (ponad 400 miejsc noclegowych) i najnowocześniejszy hotel w Kotlinie Kłodzkiej.

Zameldowanie

od 14:00

Wymeldowanie

do 11:00

Odwołanie rezerwacji / przedpłata

Zasady dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od rodzaju pokoju. Prosimy o kontakt z hotelem.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Dzieci do lat 3 (bez samodzielnego miejsca do spania) - bezpłatnie Dzieci 4-6 lat (bez samodzielnego miejsca do spania) dopłata za śniadanie 10 zł. Dzieci do lat 12 - na dostawce ze śniadaniem 80zl

Zwierzęta

Zwierzęta są akceptowane dopłata 40zł.

Karty akceptowane w tym obiekcie

Hotel Verde Montana akceptuje karty kredytowe i zastrzega sobie prawo do przeautoryzowania karty przed przyjazdem Gościa

Udogodnienia

 • Basen
 • Całodobowa recepcja
 • Gabinet Kosmetyczny
 • Gabinet masażu
 • Przechowalnia bagażu
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Sejf
 • SPA & Wellness
 • Winda
 • Zaplecze bankietowe / konferencyjne

Internet

Wi-Fi jest dostępny w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatny.

Parking

Bezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu.

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Kudowa-Zdrój

Things to do - general

Kudowa-Zdrój to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk polskich, położone w południowo-zachodniej części Ziemi Kłodzkiej, na wysokości 388 – 700 m.n.p.m. Miasto leży w płaskiej kotlinie, która z trzech stron otoczona jest górami: Stołowymi, Wzgórzami Lewińskimi oraz wzgórzami należącymi do Gór Orlickich. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta funkcjonuje jedno z największych przejść granicznych drogowych między Polską a Republiką Czeską: Kudowa Zdrój – Nachod.

Kudowa–Zdrój należy do najstarszych uzdrowisk w Polsce i Europie Miejscowość ta po raz pierwszy wzmiankowana jest w roku 1477. Dzisiejsza Kudowa- Zdrój to uzdrowisko pełne tradycji i nowoczesności, które świadczy szeroką gamę usług zarówno dla wymagających turystów jak i tych mniej. Bogate zaplecze zabiegów rehabilitacyjnych oraz obfitość wód mineralnych sprzyjających leczeniu wielu chorób sprawiła, iż do miasta z roku na rok przybywa coraz to więcej osób. Leczy się tu choroby serca, niedokrwistość, nadczynność tarczycy, otyłość oraz schorzenia dróg oddechowych. Przepiękny klimat miasta Kudowy-Zdrój stanowi niesamowite miejsce do wypoczynku dla turystów, którzy znajdą tu swój wymarzony hotel. Bogata baza hotelowa sprawia, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Dobra lokalizacja Kudowy-Zdrój tj. bliskość do zimowego ośrodka Zieleniec (położony jest w odległości 16 km.), gdzie znajduje się baza narciarska z licznymi trasami zjazdowymi oraz Karłów dysponujący trasami do narciarstwa biegowego leży w odległości zaledwie 8 km. Nieopodal od miasta znajduje się czeska stolica Praga, do której organizowane są liczne wyjazdy w formie wycieczek nocnych oraz dziennych.


Read more