Dostępność

Przepraszamy, nie ma dostępnych pokoi w tej chwili. Prosimy o bezpośredni kontakt z Obiektem.

Opis

Villa Kaprys położona jest u podnóża lasów Gór Stołowych w przytulnym i spokojnym miejscu na trasie szlaków turystycznych Kudowa-Karłów, w odległości 300m od centrum uzdrowiska, Zakładu Przyrodoleczniczego i Parku Zdrojowego

Z okien i tarasów naszej villi możecie Państwo podziwiać panoramę Góry Parkowej mieniącej się w zależności od pory roku różnobarwną paletą odcieni zieleni, złota lub bieli

Rozkoszując się pięknem przyrody i nie zapominając o kondycji fizycznej mogą Państwo skorzystać z atrakcji oferowanych przez AQUAPARK położony 150 m od villi.

Villa jest idealnym miejscem do całorocznego wypoczynku. Naszym atutem jest to, że oferujemy Państwu warunki zapewniające komfort wypoczynku, spokój, miłą i przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre wyżywienie. Naszą radością jest uśmiech i zadowolenie naszych GOŚCI i fakt, że po pobycie w naszej villi, Kudowa staje się miejscem, do którego Państwo powracają nie tylko w pamięci.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Dzieci do lat 3 opłata hotelowa 20 PLN, od lat 3 do lat 1 1 opłata hotelowa 40 PLN plus 1/2 porcji.

Internet

WI-FI

Parking

Na terenie villi znajduje się duży, bezpieczny plac parkingowy oraz garaż.

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Kudowa-Zdrój

Things to do - general

Kudowa-Zdrój to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk polskich, położone w południowo-zachodniej części Ziemi Kłodzkiej, na wysokości 388 – 700 m.n.p.m. Miasto leży w płaskiej kotlinie, która z trzech stron otoczona jest górami: Stołowymi, Wzgórzami Lewińskimi oraz wzgórzami należącymi do Gór Orlickich. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta funkcjonuje jedno z największych przejść granicznych drogowych między Polską a Republiką Czeską: Kudowa Zdrój – Nachod.

Kudowa–Zdrój należy do najstarszych uzdrowisk w Polsce i Europie Miejscowość ta po raz pierwszy wzmiankowana jest w roku 1477. Dzisiejsza Kudowa- Zdrój to uzdrowisko pełne tradycji i nowoczesności, które świadczy szeroką gamę usług zarówno dla wymagających turystów jak i tych mniej. Bogate zaplecze zabiegów rehabilitacyjnych oraz obfitość wód mineralnych sprzyjających leczeniu wielu chorób sprawiła, iż do miasta z roku na rok przybywa coraz to więcej osób. Leczy się tu choroby serca, niedokrwistość, nadczynność tarczycy, otyłość oraz schorzenia dróg oddechowych. Przepiękny klimat miasta Kudowy-Zdrój stanowi niesamowite miejsce do wypoczynku dla turystów, którzy znajdą tu swój wymarzony hotel. Bogata baza hotelowa sprawia, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Dobra lokalizacja Kudowy-Zdrój tj. bliskość do zimowego ośrodka Zieleniec (położony jest w odległości 16 km.), gdzie znajduje się baza narciarska z licznymi trasami zjazdowymi oraz Karłów dysponujący trasami do narciarstwa biegowego leży w odległości zaledwie 8 km. Nieopodal od miasta znajduje się czeska stolica Praga, do której organizowane są liczne wyjazdy w formie wycieczek nocnych oraz dziennych.


Read more