Dostępność

Przepraszamy, nie ma dostępnych pokoi w tej chwili. Prosimy o bezpośredni kontakt z Obiektem.

Opis

Willa Elysium to przepiękny pałacyk z 1875 roku położony w uzdrowiskowej części Lądka Zdrój.

Unikalne aranżacje, szlachetne materiały, subtelne dekoracje, a także oryginalne freski R. Kaluza tworzą niezapomniane wrażenie i sprawią, iż Goście poczują się naprawdę oczarowani. Charakter w jakim prowadzona jest Willa jest niewątpliwie wielkim walorem.

Willa jest wymarzonym miejscem dla wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój. Niesamowity klimat tego miejsca pozwala należycie odpocząć z dala od zgiełku miasta

Do dyspozycji gości posiadamy 40 miejsc w komfortowych stylowo urządzonych pokojach, z TV balkonami i łazienkami.

Dzieci i dodatkowe łóżka

- Pakiet Rodzinny jest możliwy jeżeli dzieci są w wieku do lat 12. - Trzecie dziecko w wieku 3 - 9 lat w pokoju = 40 zł z wyżywieniem - Trzecie dziecko w wieku 9 - 12 lat w pokoju = 60 zł z wyżywieniem - Trzecia osoba powyżej 12 roku życia w pokoju = 100 zł z wyżywieniem

Udogodnienia

  • Przechowalnia bagażu

Internet

Wi-Fi

Parking

Tak

Przepraszamy, nikt nie zostawił jeszcze recenzji.

Lądek-Zdrój

Things to do - general

Zapraszamy do Lądka-Zdroju, miejsca zupełnie wyjątkowego ze względu na wypływające tu gorące uzdrowiskowe źródła, specyficzny górski mikroklimat oraz przebogatą historię tego miejsca sięgającą XIII wieku.

Kiedy tu przyjedziemy mamy wrażenie, że czas w tym zakątku płynie wolniej. Można tu odpocząć po codziennych wyczerpujących obowiązkach, korzystając z term docenianych przez krółów. Zachęcamy do odreagowania stresu poprzez aktywny wypoczynek w górskiej scenerii wypełnionej nieskażoną przyrodą. Każdy znajdzie coś dla siebie: wędrówki szlakami górskimi, jazdę rowerem, regenerujące kąpiele.
Połączenie walorów uzdrowiskowych i atrakcyjnego położenia gwarantuje udany odpoczynek w lądeckich zakątkach.

Na gości czeka rozbudowana baza turystyczna oferująca noclegi na każdą kieszeń. Począwszy od hoteli poprzez liczną ofertę pensjonatów po pokoje gościnne i gospodarstwa agroturystyczne.


Read more